Zapytaj o Dietę

Plany

1250kcal cena: 36zł
ilość dnicena
536zł
1036zł
2034zł
Zamów +
1500kcal cena: 39zł
ilość dnicena
539zł
1039zł
2037zł
Zamów +
2000kcal cena: 43zł
ilość dnicena
543zł
1043zł
2041zł
Zamów +

Przykładowe Menu

Śniadanie

Placuszki bananowo - kokosowe

Drugie Śniadanie

Obiad

Drobiowe gołąbki na groszkowym puree

Podwieczorek

Kolacja

Jajka faszerowane pastą z awokado

Opinie o diecie Domowej

Bardzo dobra dieta domowa. Produkty różnorodne dobrze dobrane. Cały tydzień smacznie. Taką dietę można jeść. No i kilogramy też spadają. Polecę na pewno znajomym catering Zdrowa Kaloria

Jestem bardzo zadowolona! Jedzenie smaczne i urozmaicone. Wszystko na czas, świeże i różnorodne. Bardzo mi smakuje dieta domowa. Polecam

Pierwszy catering jaki wypróbowałem i jestem zadowolony. Dieta domowa na początek w sam raz. Rozmaitość potraw i składników na wysokim poziomie. Dziękuję i polecam catering Zdrowa Kaloria.

Mega catering Zdrowa Kaloria!!! Wszystko przeważnie na czas, prawidłowo zapakowane. Są dania, które bardzo polubiłam i nie wiedziałam, że mogą być takie pyszne. Trafiłam na dania, których nie jestem wielbicielką, ale to już kwestia gustu. Ogólnie polecam dietę domową dla całej rodziny!

Jak zawsze bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Potrawy rewelacyjne, smakowały całej rodzinie. Dieta domowa jest w sam raz. Do tego fajnie zapakowane i punktualnie dostarczone. Polecam Zdrową Kalorie jako catering dietetyczny :-)

-->