Zapytaj o Dietę

Plany

2000kcal cena: 55zł
ilość dnicena
555zł
1053zł
2049zł
Zamów +
2500kcal cena: 58zł
ilość dnicena
558zł
1056zł
2053zł
Zamów +
3000kcal cena: 61zł
ilość dnicena
561zł
1058zł
2055zł
Zamów +
3500kcal cena: 65zł
ilość dnicena
565zł
1062zł
2059zł
Zamów +

Przykładowe Menu

Śniadanie

Omlet bananowy

Drugie Śniadanie

Pizza na cieście z kalafiora

Obiad

Orientalna wołowina

Podwieczorek

Gofry białkowe z masłem migdałowym i świeżymi owocami

Kolacja

Mini frittaty ze szpinakiem

Opinie o diecie Sport

Jestem pozytywnie zaskoczony dietą sport i jakością potraw i składników, które się w tej diecie znajdują. Wysoki poziom, bardzo smaczne i zero jakichkolwiek problemów z cateringiem czy dostawą. Zostanę na pewno ze Zdrową kalorią na dłużej.

Dieta sport dobrze zbalansowana i smaczna. Idzie się najeść i nie brakuje sił np. po ciężkim treningu. Na chwilę obecną jestem zadowolony z wyboru Zdrowej kalorii jako catering.

Fantastyczny catering! Dania są zawsze bardzo smaczne i kreatywne każdego dnia. Nie ma monotonii. Po wybraniu dieta sport 2000 kcal czuję się bardzo dobrze, na treningach mam siłę i zgodnie z planem redukuję wagę. W przypadku pytań bardzo dobry kontakt z klientem. Pozdrawiam zespół Zdrowej kalorii!

Posiłki cateringu Zdrowa Kaloria pokazują, że dieta można być smaczna oraz dobrze doprawiona. Dodatkowo brak w niej monotonii. W kwestii opakowań oraz dostaw również można zebrać tylko pozytywne wrażenia. Wybrałam dietę sport, bo ćwiczę na siłowni i jestem mega zadowolona!

Co tu dużo mówić – jest zdrowo, smacznie i różnorodnie. Wybrałem wersję dieta sport i w końcu najadam się do syta. Posiłki świeże, duże porcje, wygodny box, w którym dostarczane jest jedzonko. Catering Zdrowa Kaloria zdecydowanie polecam spróbować, jeśli ktoś ma wątpliwości! Dla mnie bezkonkurencyjny!

-->