Dlaczego My

Kochamy to co robimy!

Zastanawiałeś się, kto stoi za tym, by pod Twoje drzwi trafił zestaw zdrowych i smacznych posiłków?

Team Body Chief tworzą ludzie kreatywni i energiczni, dla których najważniejsza jest satysfakcja Klientów. Jesteśmy miłośnikami zdrowej kuchni i dobrego smaku, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy zestaw dostarczał niepowtarzalnych kulinarnych doznań.

Codziennie testujemy dania, sprawdzamy jakość potraw i poszukujemy nowych rozwiązań. Najbardziej cieszy nas, kiedy wiemy, że to co robimy sprawia Ci radość i dodaje życiu smaku.

Dbamy o jakość na każdym etapie

Szczególną uwagę przykładamy do składników, z których przygotowujemy diety. Wybieramy tylko produkty najwyższej jakości. Nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła. Dokładamy wszelkich starań, by nasze diety były smaczne i pozytywnie Cię zaskakiwały.

Chcemy zadowolić najbardziej wymagających Klientów. O to, by zestawy trafiły świeże i smaczne pod Twoje drzwi dba szereg wykwalifikowanych osób. Dostawy prowadzimy wyłącznie autochłodniami, aby posiłki, od momentu powstania aż do dostarczenia pod wskazany adres, przebywały w warunkach chłodniczych i maksymalnie długo zachowały świeżość.

Na pewno się uda!

W DietFood nie wierzymy w "diety cud" i inne magiczne sposoby. Jeśli chcecie jeść i żyć zdrowo, potrzebujecie przemyślanych zmian w swoich nawykach żywieniowych. To właśnie nas wyróżnia! Nie chcemy dostarczać Wam „diety jako diety”, chcemy namówić Was do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze i zdrowsze! Wówczas efekt będzie trwały, a Wy pokochacie to, co będzie na talerzu.

1

Wybierz dietę

Wybierz dietę najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb i smaków

2

dish

Zamów dietę
w wygodny sposób

Każdego dnia pod wskazany adres – świeżo przygotowane jedzenie

3

delivery

Odbierz i ciesz się smacznymi posiłkami

Szybko i wygodnie – zero gotowania, bawienia się w przepisy i liczenia kalorii

-->